Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

CVČ Domino - tábory . zábava . zážitky . dobrodružství . kompletní služby

Náš týmMartin - Hossa /  hlavní štáb - Bambusárna                absolvent Západočeské univerzity v Plzni, obor politologie s titulem Magistr. Je zaměstnancem policie české republiky. Velký pohodář, srandista, jeho originální převleky na táborech jsou nezapomenutelné. Přesto zodpovědný a vždy fungující človíček. Má rád vše co mu dá pozitivní přínos, neboť sám je velice pozitivní. Hraje na kytaru a vždy na dobrou náladu.

 

Jan Brda - Brtník / hlavní štáb - Bambusárna             vystudoval Masarykovu Univerzitu v Brně, obor tělesná výchova a sport. Od roku 2005 je stálým táborovým inventářem, kde kromě kuchařky, správce a uklízečky zastával takřka všechny funkce, včetně oddílového vedoucího až po hlavase. Je velký pohodář s obrovským smyslem pro humor a pro každou "špatnost.", která děti zabaví. Při organizaci tábora zastává pravidlo - Nemožné ihned, zázraky do tří dnů. 

Iva / hlavní štáb - Bambusárna                                     vystudovala na Střední pedagogické škole v Litoměřicích obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Nyní pracuje jako učitelka v Mateřské škole. Deset let se věnovala tanci v tanečním klubu, kde nyní působí jako trenérka. Kromě tancování jí baví zpěv a práce s dětmi. Má ráda legraci a je dobrou parťačkou s odpovědností jí vlastní. 

Kuba - Jaman / hlavní štáb - Bambusárna                  je zaměstnán jako řidič zásobování. Mezi jeho záliby a koníčky, patří cyklistika - aktivně a příležitostně horolezectví, turistika a sjíždění řek. Na více zálib vzhledem k vytíženosti v zaměstnání nemá moc času. O to víc se těší, že využije své aktivity s dětmi na táboře.

Marťa / oddílová vedoucí
prošla na táborech od dítěte až po vedoucí a jak se říká, to jsou nejlepší vedoucí. Maturovala na osmiletém Gymnáziu Jateční v Ústí nad Labem, pokračuje na Policejní akademii v Praze. Zpěv, hudba a dobrá zábava společně se sportovním areobikem, kterému se věnuje deset let, jsou dobrým předpokladem práce v našem týmu. Hodiny aerobiku jistě najdou své uplatnění v našich táborových aktivitách.

Kikina / hlavní štáb - Bambusárna                            odchovanec tábora od dítěte až po vedoucí, absolventka na Střední škole Automobilní v Holicích -  Silniční doprava. Mezi aktivní koníčky patří volejbal a Zumba, které se věnuje tři roky. Človíček léta oddaný táborům s pozitivním přístupem k dětem, stále se usmívající, je dalším pozitivním a kladným článkem do našeho týmu. Její zkušenosti nastřádané na táborech v pozici dítěte, jsou dobrým průvodcem v její funkci vedoucího na táborech.                            

 

 
 

Fanda / oddílový vedoucí                                          úspěšný absolvent  Zdravotní školy v Mostě. Bude dále studovat na Pedagogické fakultě v Praze. Má rád komunikaci s lidmi, mezi velké koníčky patří zpěv, hra na kytaru a rád spolupracuje s dětmi a obecně s lidmi, kterým rád pomáhá. Získal v této oblasti plno osvědčení, včetně první pomoci na zachranáře. Má velký smysl pro humor a zodpovědnost.

Jirka - Kvaky / oddílový vedoucí                                pracuje jako vedoucí výroby vakuového lití ve firmě Materiallise. Je sportovně založen s velkým smyslem pro humor a rád se podílí na společenských aktivitách. Tvrdí o sobě, že spíš flegmatik a nějak nic moc jej nerozhází a doufá, že po absolvování tábora, to zůstane stejné. Velkým koníčkem je jízda na čtyřkolce, má rád přírodu, zvířata a vlastní také čtyřnohého kamaráda border kolii a jmenuje se Antony. Věnuje se rád military a také se účastnil larpových událostí. Takže vedoucí jak má být.

Jirka - Kočis / oddílový vedoucí                              vyučený kuchař na hotelové škole v Teplicích v současné době pracuje jako operátor CNC strojů v jedné velké firmě. Má rád  a tudíž se zajímá o přírodu, turistiku, různé sporty, dobrou muziku a filmy.  Nejvíce ale je zápálen pro práci s dětmi na táborech a jeho dlouhodobá táborová zkušenost mluví sama za sebe.Jsem pro každou srandu a táborové soutěžení a zápolení.

Pája / oddílová vedoucí                                odchovanec tábora od dítěte až po vedoucí, studuje maturitní obor kosmetička na Střední škole Živnostesnká Sokolov. Mezi koníčky patří hry s dětmi, společenské hry, tancování, cestování.jízda na motorce a hra na kytaru. Cílem je hodně cestovat a prozkoumat spostu míst na světě.

 

Honza - Lepšoun  / oddílový vedoucí             vyučený strojní mechanik s dálkovou nástavbou v současnosti pracuje jako montážní zámečník - opravář hydrauliky. Již šestým rokem působí na táborech jako jako oddílový vedoucí a navíc a ještě i jako oddílový vedoucí na rybářském táboře. Kromě táborů občasně vypomáhá na rybářském kroužku a taktéž se příležitostně stará o ratolesti příbuzenstva. Mezi koníčky patří rybaření, výlety do přírody, různé sportovní aktivity, kutilství, sledování filmů, práce s dětmi. U dětí je jako ve svém živlu. Je pro každou správnou zábavu a to vše samozřejmě se smyslem pro zodpovědnost.

Nikča/ oddílová vedoucí                                            po ukončení studií pracuje jako asistent pedagoga na základní škole. Několik let pomáhala s vedením dětí u hasičů a na dětském táboře tudíž má s dětmi bohaté zkušenosti. Mezi její velké záliby patří cestování, čtení a organizování různých akcí, takže zábava a společenské hry jsou na táboře jako když najdeš. A pokud se k tomu přidá i její vášeň pro dobré jídlo, tak budou děti baštit jako o závod. Je přátelská a ráda si jde za svým cílem a je pro každou legraci. 

František - Fany / hlavní kuchař                      vyučený kuchař, pracuje v Praze jako zástupce šéfkuchaře již 4 roky v staročeské kuchyni v řetězci Ambiente. Ve svém volnu hraje jako didzej, je pro každou srandu a pobavení, má rád fitness, extrémní a bojové sporty, edm(elektronic dance music), tanec a proto je jeho tělo pořád v pohybu.

Honza - Rulík/ zdravotník                                 je cévním chirurgem v Nemocnici Pardubice. Poslední dva roky jezdil s přítelkyní jako zdravotník do Kralovic a jelikož to byla vždycky sranda, rozhodl se, že dva týdny budou s Léňou k dispozici pro naše táborové pacienty, když samozřejmě doufá, že jich bude co nejméně. Aktivně florbal, pasivně hokej, a když už zbyde volný čas tak si přečte fantasy, pustí komedii nebo si zahraje něco na počítači.

Lenka / zdravotnice                                                    je studentem 5. ročníku Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové v oboru všeobecné lékařství.  Jako zdravotník má několika násobné zkušenosti na táborech, je členem instruktorů první pomoci ve spolku mediků a vyučuje první pomoc dětem na základních školách. Přátelská povaha, smysl pro humor a akce -  týmový hráč, jsou přirozenou vlastností naší nové zdravušky.

Ještě nejsme všichni..............................

 

 POKUD NÁS BUDETE KONTAKTOVAT, SOUHLASÍTE TÍM, SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ DLE GDPR.

Chcete na dovolenou do Dubaje?

Prodáváte nemovitost a nebo víte o někom kdo prodává?

Zavolejte na 722 461 551 a budete zařazeni do slosování o dovolenou v Dubaji.

Nabízím kompletní realitní služby. (např. prodej, koupě, odkup, exekuce, odhady................)

Váš plán, proměním v cíl! Kdykoli a kdekoli!

Volejte: 722 461 551 - Piště: btomaskova@mmreality.cz

 
 
                                                 
TOPlist

aktualizováno: 07.02.2019 19:06:31