CVČ Domino - tábory . zábava . zážitky . dobrodružství . kompletní služby

Náš tým


Martin / hlavní vedoucí                     

absolvent Západočeské univerzity v Plzni, obor politologie s titulem Magistr. Je zaměstnancem policie české republiky. Velký pohodář, srandista, jeho originální převleky na táborech jsou nezapomenutelné. Přesto zodpovědný a vždy fungující človíček. Má rád vše co mu dá pozitivní přínos, neboť sám je velice pozitivní. Hraje na kytaru a vždy na dobrou náladu.

Tomáš / řídící člen štábu                

vystudoval Gymnázium stavbařů, má bakalářský titul z Archeologie na Západočeské univerzitě v Plzni. Je zaměstnancem policie české republiky. Mezi jeho koníčky patří historie, sledování seriálů, dobrých filmů a sportu. Nejraději si se svými kamarády zahraje futsal a občas si rád odskočí i na tenisové kurty. Je usměvavý, věčně optimistický a hodný.

Iva / oddílová a programová vedoucí   

vystudovala na Střední pedagogické škole v Litoměřicích obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Nyní pracuje jako učitelka v Mateřské škole. Deset let se věnovala tanci v tanečním klubu, kde nyní působí jako trenérka. Kromě tancování jí baví zpěv a práce s dětmi. Má ráda legraci a je dobrou parťačkou s odpovědností jí vlastní. Zkušená táborová vedoucí, která uplatní své zkušenosti u malých dětí.

Martinka / oddílová vedoucí
prošla na táborech od dítěte až po vedoucí a jak se říká, to jsou nejlepší vedoucí. Maturovala na osmiletém Gymnáziu Jateční v Ústí nad Labem, pokračuje na Policejní akademii v Praze. Zpěv, hudba a dobrá zábava společně se sportovním areobikem, kterému se věnuje deset let, jsou dobrým předpokladem práce v našem týmu. Hodiny aerobiku jistě najdou své uplatnění v našich táborových aktivitách.
            

Kikina / oddílová vedoucí              

odchovanec tábora od dítěte až po vedoucí, absolventka na Střední škole Automobilní v Holicích -  Silniční doprava. Mezi aktivní koníčky patří volejbal a Zumba, které se věnuje tři roky. Človíček léta oddaný táborům s pozitivním přístupem k dětem, stále se usmívající, je dalším pozitivním a kladným článkem do našeho týmu. Její zkušenosti nastřádané na táborech v pozici dítěte, jsou dobrým průvodcem v její funkci vedoucího na táborech. 

Kuba - Jaman / oddílový vedoucí

je zaměstnán u firmy Bidvest (Nowaco), jako řidič zásobování. Mezi jeho záliby a koníčky, patří cyklistika - aktivně a příležitostně horolezectví, turistika a sjíždění řek. Na více zálib vzhledem k vytíženosti v zaměstnání nemá moc času. O to víc se těší, že využije své aktivity s dětmi na táboře.

Míša / oddílová vedoucí

studuje na Střední škole zdravotnické v Ústí nad Labem, obor Asistent zubního technika a ráda by pokračovala na Vysoké škole s cílem vystudovat Diplomovaného zubního technika. Mezi koníčky patří malování, tanec a závodně se devět let věnovala cheerleadingu. Na tábory jezdí, již od svých dětských let. 

Fanda / oddílový vedoucí

úspěšný absolvent  Zdravotní školy v Mostě. Bude dále studovat na Pedagogické fakultě v Praze. Má rád komunikaci s lidmi, mezi velké koníčky patří zpěv, hra na kytaru a rád spolupracuje s dětmi a obecně s lidmi, kterým rád pomáhá. Získal v této oblasti plno osvědčení, včetně první pomoci na zachranáře. Má velký smysl pro humor a zodpovědnost.

Míša / oddílová vedoucí

v současné době studuje na Střední škole zdravotnické v Ústní nad Labem, obor asistent zubního technika. Dále by chtěla pokračova na Vyšší odborné škole zdravotnické v Praze, obor diplomovaná dentální hygienistka. To budeme mít zoubky všichni na táboře. Mezi koníčky patří pravidelná jízda na horském kole, kreslení, čtení převážně románu a volný čas tráví s přáteli a podnikáním výletů. Je spolehlivá, usměvavá, veselá, společenská a přátelská.

Filip / hlavní zdravotník                  

absolvent Vyšší odborné školy zdravotnické a Střední odborné školy zdravotnické v Ústí nad Labem, pokračuje ve studiu v oboru záchranář na Plzeňské Fakultě, jelikož jeho největší láskou a posláním je zdravověda. Současně při studiu již pracuje jako zdravotník u Sboru dobrovolných hasičů a na různých veřejných akcích. Mezi největší koníčky patří military airsoft (obdoba paintballu) a lezení po skalách. Je velký srandista a pohodář se smyslem pro odpovědnost.

Pája / zdravotnice                

studentka Vyšší odborné školy z a Střední odborné školy zdravotnické. Ve volných chvílích se věnuje četbě, poznávacím výletům, ale největším koníčkem je vaření, pečení moučníků a jízda autem.

Jirka - Kvaky / noční hlídač

pracuji jako operátor vakuového lití ve firmě Materiallise. Je sportovně založen s velkým smyslem pro humor a rád se podílí na společenských aktivitách. Tvrdí o sobě, že spíš flegmatik a nějak nic moc jej nerozhází a doufá, že po absolvování tábora, to zůstane stejné. Velkým koníčkem je jízda na čtyřkolce, má rád přírodu, zvířata a vlastní také čtyřnohého kamaráda. Věnuje se rád military a také se účastnil larpových událostí. Takže hlídač jak má být.

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                     
 
 
 
 
 
 
 
Ještě nejsme všichni..............................?
 
 
                                                 
TOPlist

aktualizováno: 14.11.2017 17:43:43