CVČ Domino - tábory . zábava . zážitky . dobrodružství . kompletní služby

Náš týmMartin - Hossa /  hlavní štáb                                  absolvent Západočeské univerzity v Plzni, obor politologie s titulem Magistr. Je zaměstnancem policie české republiky. Velký pohodář, srandista, jeho originální převleky na táborech jsou nezapomenutelné. Přesto zodpovědný a vždy fungující človíček. Má rád vše co mu dá pozitivní přínos, neboť sám je velice pozitivní. Hraje na kytaru a vždy na dobrou náladu.

 

Tomáš - Stroža / hlavní štáb                            vystudoval Gymnázium stavbařů, má bakalářský titul z Archeologie na Západočeské univerzitě v Plzni. Je zaměstnancem policie české republiky. Mezi jeho koníčky patří historie, sledování seriálů, dobrých filmů a sportu. Nejraději si se svými kamarády zahraje futsal a občas si rád odskočí i na tenisové kurty. Je usměvavý, věčně optimistický a hodný.

Jan Brda - Brtník / hlavní štáb                                      vystudoval Masarykovu Univerzitu v Brně, obor tělesná výchova a sport. Od roku 2005 je stálým inventářem na LDT Kralovice kde kromě kuchařky, správce a uklízečky zastával takřka všechny funkce, včetně oddílového vedoucího až po hlavase. Je velký pohodář s obrovským smyslem pro humor a pro každou "špatnost.", která děti zabaví. Při organizaci tábora zastává pravidlo - Nemožné ihned, zázraky do tří dnů. 

Iva / oddílová vedoucí                                vystudovala na Střední pedagogické škole v Litoměřicích obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Nyní pracuje jako učitelka v Mateřské škole. Deset let se věnovala tanci v tanečním klubu, kde nyní působí jako trenérka. Kromě tancování jí baví zpěv a práce s dětmi. Má ráda legraci a je dobrou parťačkou s odpovědností jí vlastní. Zkušená táborová vedoucí, která uplatní své zkušenosti u malých dětí.

Marťa / oddílová vedoucí
prošla na táborech od dítěte až po vedoucí a jak se říká, to jsou nejlepší vedoucí. Maturovala na osmiletém Gymnáziu Jateční v Ústí nad Labem, pokračuje na Policejní akademii v Praze. Zpěv, hudba a dobrá zábava společně se sportovním areobikem, kterému se věnuje deset let, jsou dobrým předpokladem práce v našem týmu. Hodiny aerobiku jistě najdou své uplatnění v našich táborových aktivitách.

Kikina / oddílová vedoucí                                    odchovanec tábora od dítěte až po vedoucí, absolventka na Střední škole Automobilní v Holicích -  Silniční doprava. Mezi aktivní koníčky patří volejbal a Zumba, které se věnuje tři roky. Človíček léta oddaný táborům s pozitivním přístupem k dětem, stále se usmívající, je dalším pozitivním a kladným článkem do našeho týmu. Její zkušenosti nastřádané na táborech v pozici dítěte, jsou dobrým průvodcem v její funkci vedoucího na táborech.                            

 

 
 

Kuba - Jaman / oddílový vedoucí                                je zaměstnán jako řidič zásobování. Mezi jeho záliby a koníčky, patří cyklistika - aktivně a příležitostně horolezectví, turistika a sjíždění řek. Na více zálib vzhledem k vytíženosti v zaměstnání nemá moc času. O to víc se těší, že využije své aktivity s dětmi na táboře.

Míša / oddílová vedoucí                                              studuje na Střední škole zdravotnické v Ústí nad Labem, obor Asistent zubního technika a ráda by pokračovala na Vysoké škole s cílem vystudovat Diplomovaného zubního technika. Mezi koníčky patří malování, tanec a závodně se devět let věnovala cheerleadingu. Na tábory jezdí, již od svých dětských let. 

Fanda / oddílový vedoucí                                          úspěšný absolvent  Zdravotní školy v Mostě. Bude dále studovat na Pedagogické fakultě v Praze. Má rád komunikaci s lidmi, mezi velké koníčky patří zpěv, hra na kytaru a rád spolupracuje s dětmi a obecně s lidmi, kterým rád pomáhá. Získal v této oblasti plno osvědčení, včetně první pomoci na zachranáře. Má velký smysl pro humor a zodpovědnost.

Míša / oddílová vedoucí                                                v současné době studuje na Střední škole zdravotnické v Ústní nad Labem, obor asistent zubního technika. Dále by chtěla pokračova na Vyšší odborné škole zdravotnické v Praze, obor diplomovaná dentální hygienistka. To budeme mít zoubky všichni na táboře. Mezi koníčky patří pravidelná jízda na horském kole, kreslení, čtení převážně románu a volný čas tráví s přáteli a podnikáním výletů. Je spolehlivá, usměvavá, veselá, společenská a přátelská.

Jirka - Kvaky / oddílový vedoucí                                pracuje jako operátor vakuového lití ve firmě Materiallise. Je sportovně založen s velkým smyslem pro humor a rád se podílí na společenských aktivitách. Tvrdí o sobě, že spíš flegmatik a nějak nic moc jej nerozhází a doufá, že po absolvování tábora, to zůstane stejné. Velkým koníčkem je jízda na čtyřkolce, má rád přírodu, zvířata a vlastní také čtyřnohého kamaráda. Věnuje se rád military a také se účastnil larpových událostí. Takže vedoucí jak má být.

Jirka - Kočis / oddílový vedoucí                              vyučený kuchař na hotelové škole v Teplicích v současné době pracuje jako operátor CNC strojů v jedné velké firmě. Má rád  a tudíž se zajímá o přírodu, turistiku, různé sporty, dobrou muziku a filmy.  Nejvíce ale je zápálen pro práci s dětmi na táborech a jeho dlouhodobá táborová zkušenost mluví sama za sebe.Jsem pro každou srandu a táborové soutěžení a zápolení.

Nikča/ oddílová vedoucí                                            po ukončení studií pracuje jako asistent pedagoga na základní škole. Několik let pomáhala s vedením dětí u hasičů a na dětském táboře tudíž má s dětmi bohaté zkušenosti. Mezi její velké záliby patří cestování, čtení a organizování různých akcí, takže zábava a společenské hry jsou na táboře jako když najdeš. A pokud se ktomu přidá i její vášeň pro dobré jídlo, tak budou děti baštit jako o závod. Je  přátelská a ráda si jde za svým cílem a je pro každou legraci. 

Filip / zdravotník                                                     absolvent Vyšší odborné školy zdravotnické a Střední odborné školy zdravotnické v Ústí nad Labem, pokračuje ve studiu v oboru záchranář na Plzeňské Fakultě, jelikož jeho největší láskou a posláním je zdravověda. Současně při studiu již pracuje jako zdravotník u Sboru dobrovolných hasičů a na různých veřejných akcích. Mezi největší koníčky patří military airsoft (obdoba paintballu) a lezení po skalách. Je velký srandista a pohodář se smyslem pro odpovědnost.

 

Ještě nejsme všichni..............................

 
 
                                                 
TOPlist

aktualizováno: 21.02.2018 10:16:31