CVČ Domino - tábory . zábava . zážitky . dobrodružství . kompletní služby

Mini zprávičky z tábora

28.7. POSÍLÁME PRVNÍ TÁBOROVÝ POZDRAV. DO TÁBORA VŠICHNI DORAZILI V POŘÁDKU. PO ROZDĚLENÍ DĚTÍ KE SVÝM VEDOUCÍM SE UBYTOVALI A PŘIŠLO VZÁJEMNÉ SEZNAMOVÁNÍ, NO A KDE JINDE NEŽ NA PRVNÍ LETOŠNÍ DISKOTÉCE. winkTEĎ UŽ SE PŘIPRAVUJÍ NA VEČERKU A BUDE JIM K TOMU HRÁT PÍSNIČKA NA DOBROU NOC.

29.7. HLÁSÍME SE Z TÁBORA , KDE JSME PROŽILI KRÁSNÝ DEN DO KTERÉHO NÁS PROBUDILA PÍSNIČKA. PO SNÍDANI JSME MĚLI "DOPOLEDNE OTEVŘENÝCH DVEŘÍ". SEZNÁMILI JSME SE S CELÝM AREÁLEM, ZJISTILI KDE KDO SÍDLÍ OD BAMBUSÁRNY AŽ PO PANA SPRÁVCE. ODPOLEDNE JSME SI ZAŠLI ZADOVÁDĚT NA MÍSTNÍ KOUPALIŠTĚ.cheeky PO VEČEŘI JSME SE ROZDĚLILI DO CELOTÁBOROVÝCH ODDÍLŮ A VYMÝŠLÍME NÁVRHY NAŠICH VLAJEK A NÁZVŮ. PAK PŮJDEME NA KUTĚ. 

30.7. Další den pomalu končí a posíláme další pozdrav domů.Dopoledne jsme dokončili vlajky a zahráli si další celotáborovou hru z Kralovických pověstí. Odpoledne si všichni užili koupačku, dle svého výběru, někdo na koupališti a někdo v rybníku.laugh před večeří nás navštívili Šermíři z drahšperka a den ukončíme individuálním oddílovým programem a ukolébavka nás pošle do hajan.

31.7. Třetí táborový den je za námi a opět byl plný zážitků a soutěží, abychom získali body do celotáborové hry. dopoledne jsme se schovali do lesa a odpoledne  jsme se přesunuli k vodě, aby jsme unikli rozpálenému sluníčku. Večerní zápolení proběhlo již v areálu. devilmoc jsme se u všech soutěží pobavili, a když soutěžili vedoucí, tak naše podpora byla slyšethodně daleko. Jsme v pořádku a v pohodě.

1.8. Písnička nás probudila do dalšího horkého a slunečného dne. Abychom získali další body do celotáborové hry, šli jsme soutěžit hned po snídani, kdy nás ještě netrápilo vedro. Odpoledne na zmrzku do městečka  hurá na koupaliště. Po večeři naše klučičí část tábora, bojují o titul Kralovický ŽelezŇák.cool

3.8. táborové hlásání vám přináší další zprávičky z kralovic. včerejší výlet jsme si užívali tak hodně, že se nám jej nechtělo jen tak ukončit. proto jsme poslali "Sojku práskačku" do táborové kuchyně s prosbou o posunutí večeře. všichni jsme se vyřádili na všech vodních atrakcích a bazénech. den jsme ukončili diskotékou a krásně unaveni, jsme šli spát a ani jsme nevěděli, že v noci byla bouřka a déšť. Dnešní ráno slibuje další sluníčkový den a na zprávičky si počkejte do večera. Jsme v pořádku a máme se fajn crying a pokud se objeví slzičky, tak jenom od smíchu.

4.8. Posíláme další táborový pozdrav a kissk vám domů. Celotáborová soutěž je dobře rozjetá a každý tým maká na plné obrátky, neboť chce každý vyhrát. i ostatní program - oddílový, koupání, různé hry a soutěže si pořádně užíváme. Dnešní ráno je zatím uplakané, ale věříme, že se brzy vyjasní. čeká nás toho hodně a vrcholem dne, bude volba Kralovické MISS 2018. Jak to dopadne vám sdělíme zítra. Již jsme Vstoupili do druhé poloviny tábora a tak i náš program začne nabírat na větší obrátky a je na co se těšit. Všichni jsme v pořádku bez šrámů a šarvátků.yes 

6.8. Dnes jsme se vám nestihli ohlásit dříve, winkneboť od rána do pozdního večera, jsme měli stále co na programu. Dopoledne přijel náš známý Tonda Obal, kdy jsme si zasoutěžili a dostali hezké odměny. Po výborném obídku a odpočinku jsme měli volný prorgam s našimi vedoucími. Někdo odpočíval, někdo šel do města, jiní hráli společenské hry. Z programu nás vyrušilo houkání hasičů a užili jsme si prima zábavu, včetně tolik očekávané stříkačky. devilDen jsme zakončili táborákem s opékáním buřtíku. A právě teď nás uspává "Mravenčí ukolébavka". Tak dobrou noc a zase zítra.

8.8. Hlásání, hlásání, že nás čas dohání. Pomalu, ale jistě se připravujeme na velké finále letošního tábora. winkVčera jsme si užili hezký výlet na celý den. první část tábora (menší děti), šli do muzea  - mariánská týnice, pokračovali na místní koupaliště a naposledy se podívali do Kralovic. druhá část se svezla autobusem do plas, kde se všichni vyřádili na mini golfu a fantazii zoo a před odjezdem se osvěžila na místím přírodním koupališti. po večeři byla diskotéka a pak nás ukolébovka poslala na kutě. no, ale to jen na chvilku, protože jsme si dali noční stezku odvahy. devilzvládl to každý kdo se na trať dobrovolně vydal. 

do dnešního prodlouženého budíčku enlightenednás jako vždy vzdula písnička a po snídani jsme zahájili další celotáborovou hru pod názvem " Jan Žižka a Jan Hus ". po poledním klidu půjdeme na místní koupaliště a pak si zahrajeme Casino. večer se pobavíme na kralovickém slavíku a bále. večerkou ulehneme do kanafasu a abychom měli dost sil na zítřejší velké finále. jsme v pořádku a zdravíme domů.heart

9.8. a je to tady...nejvíce očekávaný den tábora : rozvody, svatby, raut, "Noc plná hvězd". no prostě velké finále k neodvratnému ukončení letošního táborawinkcryingdopoledne poslední celotáborová soutěž, kdy máme možnost ještě získat tolik potřebné body. a odpoledne to vypukne. co k tomu dodat..., proto to dnes rozjedeme na plné pecky do pozdních nočních hodin a vychutnáme si naši "noc plnou hvězd". yesposíláme pozdravy a za chvilku jsme doma.

10.8. Dnes jsme se probudili do chladného a deštivého rána. Včerejší večer jsme si náramně užili a určitě  to stálo za to. Dnes poslední soutěž, kterou rozhodnou vedoucí, neboť je schovávání vedoucích. Pak už jen vyhodnocení, rozdání odměn a úklid a balení. Toto je poslední hlásání tady z tábora. Další, včetně foteček, zašleme po návratu domů.

11.8. Dohlásáno....a stejně není již co vše vám naši táborníci, budou vyprávět už doma. kralovice 2018, jsou již minulostí......každej tady má vzpomínky svý.........Ale náš příběh nekončí ...a příště tady zase musíš být..... !

děkujeme vám za super tábor a budeme se na vás v kralovicích, opět těšit od 27.7. do 10.8.2019.

 

 

 

 

Chcete na dovolenou do Dubaje?

Prodáváte nemovitost a nebo víte o někom kdo prodává?

Zavolejte na 722 461 551 a budete zařazeni do slosování o dovolenou v Dubaji.

Nabízím kompletní realitní služby.

(např. prodej, koupě, odkup, exekuce, odhady................)

Váš plán, proměním v cíl! Kdykoli a kdekoli!

0Volejte: 722 461 551 - Piště: btomaskova@mmreality.cz

TOPlist

aktualizováno: 19.09.2018 19:23:05