CVČ Domino - tábory . zábava . zážitky . dobrodružství . kompletní služby

Mini zprávičky z tábora

13.8. Zdravíme s první zprávou ze Žerotína. Sluníčko nás pomalu probouzí do nedělního dne a po včerejším příjezdu, ubytování a rozdělení do oddílů  se pomalu, ale jistě začne  rozjíždět táborový program. Nejen táborové oddíly, ale i celotáborové soutěžní skupiny jsou důležité a to bude dnešní hlavní program. jak to dopadlo vám napíšeme příště. Tak se zatím mějte fajn.

14.8. Hlásíme se opět s další zprávou z tábora. Včera jsme se rozdělili do celotáborových, soutěžních oddílů a každý z nich si vyrobil svoji vlajku, vymyslel bojový pokřik a nacvičil scénku. Po večeři jsme se pobavili při soutěži vedoucích a každý fandil tomu svému. Večer jsme ukončili očekávanou diskotékou. Dnes byl opravdu bohatý program, plný soutěží a navštívil nás první host Tonda Obal. Den jsme ukončili táborákem s opékáním buřtů a zazpívali jsme si za doprovodu tahací harmoniky. Zdravíme domů a těšíme se na další den. Fotečky pořizujeme a určitě vám je na stránky pošleme. Mějte strpen a mějte se fajn jako se máme u nás.

17.8. Opět vás zdravíme z našeho tábora. Program je v plném proudu a všichni se skvěle baví. Spousta zabávných her a soutěží, večerních diskoték a akcí. Posuďte při prohlížení, dalších nových foteček. Celotáborová soutěž se hraje, velice intenzivě a s plným nasazením, prostě každý chce vyhrát. Včerejší večerní program , kdy byl Železný muž Žerotín 2017 se opravdu povedl a za velké podpory publika, podali všichni soutěžící skvělé výkony. Během předchozího dne, jsme vyzkoušeli i místní koupaliště a bylo to moc prima. Dnes nás čeká MISS Žerotín 2017 a věříme, že to bude opět skvělé. Pomalu a jistě se nám blíží polovina tábora, tak bude program ještě intenzivnější a zajimavější. No prostě máme se na co těšit. Všechny vás doma zdravíme, jsme v pořádku až na pár malých bebíček. Mějte se fajn. Brzy se zase ozveme.

19.8. A je to tady...jsme již v půlce tábora a začínáme přidávat na programu. Včera jsme si užili prima den, který jsme zahájili koupačkou na místním koupališti. Odpoledne nás navštívil další host, kterým byl taneční mistr Tomáš Marek, účastník Stardance, choreograf a učitel. Všichni si to náramně užili a dokonce zasoutěžili. Večer jsme vyplnili Žerotínským kinem a shlédli film Kung-Fu 3. V noci nás přepadla veliká bouřka, ale všechny děti ji zaspali. Dnes jsme na celodenním výletě v Panenském Týnci, kde jsme se již zůčastnili návštěvy letiště, poté vyhlášeného místního chrámu, který údajně vydává pozitivní sílu, tak uvidíme. Po večeři si dáme opět, tolik oblíbenou diskotéku. Neděle nás od ráno do večera, čeká opravdu velkolepá, ale protože je to velké překvapení, tak se více dovíte jindy. Užívejte víkendu při prohlížení vložených nových foteček a opatrujte se. Děláme to samé. 

21.8. Zdravíme s další zprávou z našeho tábora. Včerejší hravá neděle byla skutečně úžasná, nejen, že nám přálo počasí, ale měli jsme dvě skvělé návštěvy. Teď to již můžeme prozradit...dopoledne nás navštívili hasiči s ukázkou hasičské techniky, přednáškou a mohli jsme se i posadit do auta. Závěrem jsme vyzkoušeli sílu vody s hadicích a stříkačky. To byla sranda, opravdu jsme se vyřádili. Odpoledne nás celé odpoledne zabavil Malý Dobyvatel s malováním na obličej, tetováním a užasným skákacím hradem. Opravdu jsme si to skěle užili, ani jsme je nechtěli pustit domů, ale protože se již blížila večera, tak nám nic jiného nezbývalo. Večer byla opět návštěva kina s pohádkou pro menší táborníky a velcí se mohli dívat na svůj vybraný film až do do půlnoci. Dnes jsou dopoledne i odpoledne zábavné hry v celotáborové soutěži, a opravdu se těžce bojuje, neboť se blíží ukončení a pohár chce vyhrát každý. Večer nás čeká Žerotínský karneval. Jsme v pořádku, užíváme tábora, počasí přeje a máme se fajn. Mějte se taky.

23.8. Letí to jak polární expres a pomalu a jistě se blíží finále našeho tábora. Včerejší den jsme se věnovali převážně celotáborovým soutěžím, aby jsme stihli získat ještě co nejvíce bodů a vyhrát pohár. Našel se čas i na osobní volno a večer jsme navštívili vyhlášené táborové Casino a hazardovalo se o sto šest. Večerka byla o trochu dříve, ale vůbec nám to nevadilo, protože jsme se probudili do dnešního slunečného dne a všichni jsme vyrazili do Prahy na vybravéné výlety. Jak jsme si to užili vám písneme, opět zítra. Doufáme, že se na nás díváte na pravidelně vkládaných fotečkách a bavíte se u nich, tak jako se bavíme tady u nás. Zdravíme  a posíláme pozdravy. Mějte se pohádkově. 

24.8. A jsme na konci, ano je to tak...ale vraťmě se ke včerejšímu výletu v Praze. V ZOO i v lanovém centru Proud si to všichni, náramně užili a vrátili jsme se pěkně unaveni, proto jsme večer odpočívali v Žerotínském kině. Protože dnes to bude náročné a hlavně hodně a hodně dlouhé. Dopoledne byla předposlední celotáborová hra a byl to, tedy boj. Vyhrát chtějí všichni, ale pohár je jen jeden. Po poledním klidu začneme rozvádět loňské páry a všechny zájemce oženíme a povdáváme. Pak přijede další host se svým vystoupením....jaký? No to vám neprozradíme, protože by jste to dětem, možná řekli, zrovna tak vám neřekneme nočního hosta. Až zítra, ano? Podivujete se proč nočního hosta? No dnes je, přeci velké finále letošního tábora  a bude "Noc plná zářivých hvězd" s rautem a mega diskotékou s báječným programem. Tak si počkejte na další zprávičky a  držte nám palce ať se vše povede jak je naplánováno. Počasí je nám nakloněno je tu teploučko a slunečno. Tak ahoj.

26.8. A jsme doma je konec tábora a jen ty vzpomínky nám zůstanou. Ale zpět na poslední dny a tky prohlédnout poslední fotečky, které jsme již vložili. Ve čtvrtek jsme se skvěle pobavili s žonglérem a žasli při ohnivé show. Bylo to parádní a všem se nám to líbilo. Pak jsme se vrhli na druhé kolo rautu od kterého nás vylákal ven krásný ohňostroj, při kterém jsme si zazpívali naši rozlučkovou "Tábor končí...." No a slziček bylo hodně....ach to loučení. Ale je pravda, že jsme měli ještě před sebou  pátek a nastalo to nejdůležitější. Dopoledne poslední celotáborová hra,"Hledání vedoucích" a že nám to dalo práce, nuž dobře se schovali. Ale....málo platné každého jsme našli. Po poledňáčku jsme oficiálně vyhlásili výsledky celotáborovky a pohár má svého vítěze, stejně jsme !vyhráli všichni, už jen proto, že jsme to dali, proto jsme, taky dostali všichni diplom za účast na táboře. Nezbývalo než dobalit, pouklízet a večer při táboráku a opékání vuřtů jsme se skvěle pobavili při našich táborových "celebritách" a taky jsme se zapojili a byla to velká sranda. No a dnes ráno po snídani jsme se rozjeli do svých domovů. Tak není co dodat, protože všechno vám již řekneme doma.

TOPlist

aktualizováno: 07.09.2017 09:52:26