CVČ Domino - tábory . zábava . zážitky . dobrodružství . kompletní služby

Letní tábor - Chorvatsko 2018

 

LDT Chorvatsko 2018 

je určen pro táborníky od 7 do 26 let. V případě volné kapacity se mohou tábora zůčastnit i rodiče. O vaše děti se postaráme a vy si můžete libovolně užívat svůj pobyt u moře.

Svatý Filip i Jakov

.... je malebné městečko na pobřeží Pašmanského kanálu, 3 km severozápadně od Biogradu na Moru. Krášlí ho veliký počet skrytých a tichých zátok i blízkost mnoha ostrůvků. Tradicí je Filipijánské léto, kdy se pořádá řada kulturně-zábavných akcí.

  Ubytování

.... v oploceném útulném areálu v téměř nových MOBILHOMECH u jedné z nejhezčích pláží ve Sv.Filipu i Jakovu. Pláž je vzdálena jen cca 50 metrů od ubytování a  cca 300 m od centra.

Na pláži je množství hřišť i pro menší děti, dostatek prostoru pro skupinové aktivity, včetně restaurace, která je pro naše klienty k dispozici pro aktivity, jako například diskotéky apod. Další výraznou předností je pozvolný vstup do moře a oblázková i písečná pláž.

Stravování

...plná penze - snídaně, oběd (polévka+hlavní chod) odpolední svačina, 1+2 večeře, pitný režim. Stravování začínáme v den příjezdu večeří a končíme v den odjezdu v poledne polévkou a večeří, kdy zároveň obdržíme dostatečný balíček na cestu. Je potřeba počítat s dostatkem jídla na cestu tam. Jídla formou české stravy jsou podávána v krásné prostorné jídelně přímo v areálu našeho ubytování, která je nám k dispozici i k dalším aktivitám.

Program

....bude připraven bohatý program s celotáborovou hrou ( Miss, Železný muž...) s možností účasti výletu o kterém vás budeme včas informovat (výlet není zahrnut v uvedené ceně) a využití místního programu a dalších aktivit.

Ve službách v ceně tábora je zajištěno

...doprava tam a zpět zájezdovým autobusem, plná penze, pitný režim po celý den, ubytování, zdravotní a pedagogické zajištění, česky mluvící delegát, zábavný program - MISS, Železný muž, diskotéky, hry, soutěže, ceny, diplomy, apod. 

V ceně není zahrnuto

...jídlo na cestu tam, táborové tričko (je možno objednat), cena za výlet, kapesné a pojištění.

Na závěr.....

...kdy jedeme a kolik nás to bude stát? Jedeme načerpat energii a ohřát se před začátkem školního roku.........no znáte lepší ukončení prázdnin. Tak neváhejte a přihlašte se.

Termín: 17.8. - 26.8.2018 * Cena: 6940,- Kč

Těšíme se na vás.

*

 

 


Formulář

Přihláška Cvč Domino *
Příjmení a jméno: *
Rodné číslo: *
Datum narození: *
Datum svátku: *
Zdravotní pojišťovna: *
Číslo cestovního dokladu: *
Bydliště - ulice: *
Číslo popisné/evidenční: *
Město/obec: *
PSČ: *
Příjmení a jméno zákonného zástupnce: *
Telefon na zákonného zástupce: *
Email na zákonného zástupce: *
Zdravotní omezení a užívané léky: *
Co bychom měli vědět: *
Nástupní a výstupní místo: *
 
 
 
Chci objednat táborové tričko za 115,- Kč *
 
 
Velikost trička: *
Kamarád/ka na společné ubytování:
Způsob platby: *
 
 
 
 
Celková cena k uhrazení: *
Závazné prohlášení: *
Opište číslo
TOPlist

aktualizováno: 21.02.2018 10:16:31